Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Zew przodków a jedzenie – za kogo jemy?

Głód diety i dlaczego nie działa to na dłuższą metę

Mocniej od wszelkich oczekiwań, jesteśmy dotknięci uświadomionymi, a częściej nieświadomymi lękami i bólem, nagromadzonymi przez pokolenia naszych przodków. Ani zakorzeniony członek rodziny, ani osierocone dziecko nie są wolni od spadku, który pozostawiły im poprzednie pokolenia i rodzice. Wątki przeszłych doświadczeń przodków są nieodłączną częścią każdego z nas, mają wpływ na nasze nawyki, przekonania, relacje rodzinne i reakcje emocjonalne. Większość tych programów rodzinnych nie jest uświadomiona, ale kontrolują nasze życie „z tylnego siedzenia”.
Szkolenie daje uczestnikom proste i dostępne narzędzia do badania własnego życia, zachowania, scenariuszy rodowych i kulturowych. To naprawdę wyjątkowa okazja do wykonania pracy w krótkim czasie, porównywalna z miesiącami indywidualnej pracy z psychoterapeutą!

 

 

Główne zagadnienia szkolenia:

  • W jaki sposób przeszłość naszej rodziny aktywnie wpływa na teraźniejszość?
  • Jak działają mechanizmy wzajemnych interakcji w rodzinie?
  • Jak przerwać łańcuch niekończących się powtórzeń problematycznych sytuacji w komunikacji z bliskimi i zyskać możliwość wyboru w życiu?

 

 

Główne wyniki warsztatu:

  • Świadome i dojrzałe rozwiązanie problemów i sytuacji konfliktowych w rodzinie.
  • Poczucie miłości i spójności w rodzinie i u jej poszczególnych członków.
  • Odnalezienie niezawodnego wsparcia i mocnego zaplecza w osobie przedstawiciela starszego pokolenia.
  • Zbliżenie z partnerami i dziećmi.
  • Jasna wizja tego, jaka może być przyszła lub prawdziwa rodzina.
  • Transformacja scenariuszy życiowych leżących u podstaw życia i losu każdego członka rodziny. Uzdrawianie dramatów i traum.

 

 

Zajęcia odbywają się w eksperymentalnej i nieformalnej kreatywnej atmosferze, ukierunkowanej na eksplorację i pogłębioną komunikację. Kurs jest nasycony oryginalnymi ćwiczeniami i zadaniami.

 

 

Metody i podejścia w pracy: transgeneracja i systemowa terapia rodzin, CBT (terapia poznawczo-behawioralna), praca z traumą, ekspresyjna terapia, dramaterapia, art-terapia, analiza Jungowska, psychodrama, Recall Healling.

 

 

Ważne! Niektóre z procesów treningowych obejmują pracę z fotografiami rodzinnymi, więc warto przynieść ze sobą rodzinne albumy fotograficzne ze zdjęciami przodków i żyjących członków rodziny.

 

 

Prowadzi: dr Ev Khazin

Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18, piętro 3, sala konferencyjna

Godzina: 10-18

Data: 25-26.09.2019