Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Recall Healing/Totalna Biologia – Terapia na żywo

Data:

16 czerwca 2019

Prowadzi: dr  Gilbert Renaud
Godziny: 9:30-18:00 (przerwa obiadowa 13:00-14:00 oraz dwie 15-minutowe przerwy kawowe: 11:00 i 16:00)

Miejsce:  World Trade Center, ul. Bukowska 12, Poznań, sala 108.

 

 

 

Trening ten poświęcony jest wykorzystaniu w praktyce metody Recall Healing/Totalnej Biologii. Uczestniczą w nim obserwatorzy oraz pacjenci. Pacjenci odbywają publiczną sesję Recall Healing, a zarazem są też obserwatorami.

Czterech uczestników otrzymuje szansę odkrycia przyczyny własnych chorób oraz poznania sposobów rozwiązywania podświadomych konfliktów na podstawie przedstawionych wydarzeń ze swojego życia i historii klanu.

Grupowa terapia prowadzona pod superwizją odbywa się dwuetapowo –  rozpatrywane są przypadki czterech osób, które  stają się obserwatorami. Dzięki połączeniu obserwacji z czynnym udziałem w terapii na żywo słuchacze uczą się stosować metodykę RH w praktyce.

Ten trening daje uczestnikom możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z innymi przypadkami i przepracowania w grupie własnych problemów. Wypróbowują przy tym zestaw praktycznych narzędzi RH niezbędnych do dalszej pracy terapeutycznej nad sobą. Zdobytą w ten sposób wiedzę i nowe doświadczenia mogą później z powodzeniem wykorzystywać w pracy, ale również ze swoimi bliskimi.

 

Uwaga! W treningu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły minimum RH/TB Poziom I.