Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Kobieta, jedzenie i relacje z ciałem

 

KOBIETA Ev Khazin 2020 fb (1)

 

Prowadzący: dr Ev Khazin
Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18
Godziny: 10-18
Data: 20-21.04.2020

 

Ten trening to dwudniowa podróż do świata kobiety i jej relacji z ciałem i jedzeniem.

Jest to szczery dialog na temat psychologii wojny z samą sobą, nienawiści do samej siebie, odwoływania się do sumienia, ważenia, starzenia się, nadwagi lub niedowagi, zmian w wyglądzie zewnętrznym, upokarzających zabiegów piękności i wyjściowej zniekształconej motywacji.

O tym, jak i dlaczego obsesja na punkcie jedzenia staje się rekompensatą za brak miłości i co można z tym wszystkim zrobić.

O próbach kontroli i możliwościach, które otwierają się bez niej.

To szkolenie dotyczy nadziei. Nadziei, która pojawia się, gdy kobieta po omacku wyczuje mocny grunt pod stopami, która tak desperacko pragnie miłości i uznania. Kobieta piękna, szczególnie w swojej boskiej niedoskonałości.

To rozmowa o sile i poświęceniu, o rozbiciu i pogubionych odłamkach osobowości powstałych w wyniku dramatów emocjonalnych. O godności i wartości wynikającej z przywileju rodzenia.

Jest to dogłębne studium sposobów wykorzystania naszej natury fizycznej i najbardziej złożonych aspektów życia emocjonalnego jako portali transformujących dla duszy.

Będziemy ze sobą rozmawiać, patrzeć na siebie bez „upiększeń”, jeść prawdziwe jedzenie podczas wspólnych posiłków, tańczyć, patrzeć w lustro, pracować z gliną i przebywać w leczniczym kobiecym kręgu. Pomyślcie o tym, że to zanurzenie jest prawdziwym uzdrawiającym urlopem, w którym zawarte jest wszystko, co niezbędne dla duszy.