Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Dynamika związków i relacji

DYNAMIKA Ev Khazin 2020 fb

 

Prowadzący: dr Ev Khazin

Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18
Godziny: 10-18
Data: 18-19.04.2020

 

Ten trening poświęcony jest fenomenowi kobiety, która marzy o związkach i jej próbom urzeczywistnienia tego marzenia. Takie osobiste, szczere zanurzenie się to praktyka, której nie należy traktować jako przyjemną formę spędzania wolnego czasu. Podczas treningu tworzymy specjalne warunki, w których kobiety badają, zgłębiają siebie, aby wiedzieć, kim są naprawdę – tu i teraz, kiedy nie przygniata je ich przeszłość oraz wyobrażenia narzucone przez kogoś z otoczenia na temat tego, jakie powinny być kobiety.

Dojrzewanie kobiety, przyjaźń, seks, miłość, rodzenie dzieci, ochrona terytorium, przywództwo, dzieci od innych matek lub ojców, zazdrość, starzenie się i więdnięcie, zakazane związki, nieodwzajemnione uczucia, zdewastowane serce, lęki, nienarodzone dzieci i inne świadectwa bycia kobiety w związku – podczas szkolenia poruszymy te i inne tematy.

Dzięki pracy kobiet, prowadzonej w kobiecym kręgu, ekscytującym procesom, transformacyjnej komunikacji i specjalnej formie szkolenia, uczestniczki będą mogły ponownie uruchomić przestarzałe, niedziałające programy osobistych