Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Grupowa terapia on-line wg Recall Healing / Totalna Biologia Data: 10.06.2020

logo3_256160_20200525025436

Z powodu COVID-19 kurs odbędzie się on-line.

 

Dr Gilbert Renaud – Grupowa terapia on-line wg Recall Healing / Totalna Biologia

Data: 10.06.2020

Godziny: 15.00 – 22.00 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski

Kurs on-line

 

W superwizji mogą uczestniczyć tylko osoby, które ukończyły poziom I Recall Healing.

Kurs tłumaczony jest na j. polski i j.rosyjski.


Trening ten poświęcony jest wykorzystaniu w praktyce metodyki i narzędzi Recall Healing/Totalnej Biologii. Uczestniczą w nim obserwatorzy oraz pacjenci. Pacjenci odbywają publiczną sesję Recall Healing, a zarazem są też obserwatorami.

W trakcie sesji będą rozpatrywane 2 przypadki diagnostyczne oraz przypadki pozostałych uczestników zajęć.

Grupowa terapia prowadzona pod superwizją odbywa się dwuetapowo – rozpatrywane są przypadki osób, które stają się obserwatorami. Dzięki połączeniu obserwacji z czynnym udziałem w terapii na żywo słuchacze uczą się stosować metodykę RH w praktyce. Ten trening daje uczestnikom możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z innymi przypadkami i przepracowania w grupie własnych problemów. Wypróbowują przy tym zestaw praktycznych narzędzi RH niezbędnych do dalszej pracy terapeutycznej nad sobą. Zdobytą w ten sposób wiedzę i nowe doświadczenia mogą później z powodzeniem wykorzystywać w pracy, ale również ze swoimi bliskimi.

Uwaga! Warsztat jest nagrywany i będzie udostępniony jako webinarium on-line. Osoby, które będą zabierały głos i pokazywały twarz w trakcie warsztatów, wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w celach szkolenia.

Na warsztatach następują spontaniczne uzdrowienia!

KUP BILET