Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Półkule mózgowe i Konstelacje schizofreniczne. – Dr Gérard Athias

Prawa i lewa półkula mózgowa. Konstelacje schizofreniczne. Dekodowanie biologiczne – Advance
dr Gérard Athias
4 – 6 marca

Starożytny Alfabet i relacje bioenergetyczne. Narzędzia dekodowania biologicznego – Advance
dr Gérard Athias & Isabelle Boos
25 – 27 marca

Godziny: 09.30 – 18.00 | on-line

Szkolenie w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
- Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej)


Progi cenowe:

25% do 18 lutego: kod AB25

20% do 25 lutego: kod AB20

15% do 4 marca: kod AB15

10% do 11 marca: kod AB10

5% do 18 marca: kod AB5


Pod każdą ‘chorobą’ kryje się rodzinny zakaz robienia czegokolwiek, czego chcemy lub nakaz robienia czegoś, czego nie chcemy.

Początkowo koncentrowałem się na biologicznych aspektach w kontekście “dlaczego”, a od kilku lat zmierzam w kierunku “jak”. Aby to czynić, opieram się na zasadach organizujących kosmos, energię i świat ożywiony, co prowadzi mnie do ponownego przemyślenia informacji płynących z ciała , tak by odnaleźć w nich głęboki sens; poprzez spojrzenie “dawnych tradycji” i “mądrości” natury. To nowe podejście – BIOPSYCHOANALIZA – to nowy sposób postrzegania jednostki w jej całościowym ujęciu. To zrozumienie w kategoriach biologicznych i energetycznych znaczenia sedna tajemnic liczb i symboliki ludzkiego ciała, pozwalające na otwarcie innych przestrzeni i innych wymiarów.

Biopsychoanaliza opiera się zarówno na teorii podmiotowości emocjonalnej człowieka, jak i na Metabiologii funkcjonowania człowieka.


Prawa i lewa półkula mózgowa. Konstelacje schizofreniczne. Dekodowanie biologiczne – Advance

- Prawa i Lewa półkula mózgowa,

- Dualizm mózgu,

- Choroby “specjalne” = konstelacje mózgu Według Hammera
- Konflikt uchodźców
- Konstelacje móżdżku
- Konflikt Apollo
- Konstelacja pośmiertna
- Konstelacja wznosząca,
- Paranoja
- Konstelacje czołowo-potyliczne.

Starożytny Alfabet i relacje bioenergetyczne. Narzędzia dekodowania biologicznego – Advance

“Nowe odczytanie” chorób za pomocą starożytnych alfabetów i relacji bioenergetycznych. Za każdym symbolem kryje się prawdziwy zakodowany i tajemniczy język.
Dolegliwości są komunikatami, których dostarcza nam organizm. Zrozumiemy te przekazy dzięki 22 iskrom życia i symbolice starożytnych alfabetów.
Oryginalne podejście do tradycji wprowadzi nas nas w samo serce symboliki, aby zrozumieć ich energetyczną moc.

Alfabet Tarota posiada bardzo precyzyjny leksykon. Nauka posługiwania się tym językiem pozwala przejść w kierunku coraz bardziej precyzyjnego i poprawnego odczytywania nieświadomości.

Prawdziwa inicjacyjna podróż do początków ludzkości, która pozwala każdemu spojrzeć na ciało w nowej perspektywie łączącej tradycję, biologię i Tarota.

To szkolenie to intelektualna i osobista przygoda terapeutyczna!

 


Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena

Isabelle Boos

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z “Cichym Przyjacielem”, Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.


Informacje organizacyjne:

W dniu webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

 

Szkolenie można kupić w pakiecie z nagraniami szkolenia podstawowego Dekodowania Biologicznego:

- Biologiczny punkt widzenia – wszyscy kłamią oprócz symptomów

- Biologiczny punkt widzenia – etologia i choroby męskie i kobiece