Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Instytut BIOLOGIKI I

07-10 października 2017, Poznań

 

Prowadzi: Roberto Barnai

Godziny: 10:00-18:00

 

Biologika – Logiczna biologia

Żyć w zdrowiu, równowadze i harmonii…  Czy to możliwe? Tak, jeśli poznamy powody powstania zaburzeń i dolegliwości. Jeśli tylko zechcemy zmierzyć się ze sobą i swoimi emocjami, jeśli zdobędziemy się na odwagę, by wziąć odpowiedzialność za jakość swojego życia i własne zdrowie.

Często czujemy się zaskoczeni chorobą, a przecież bywa, że ciało wyraźnie mówi nam o problemie i wskazuje na toczący się w naszym wnętrzu konflikt. Problem w tym, że nie zawsze umiemy to odczytać. A właściwe ich odczytanie, to uświadomienie sobie źródła dolegliwości. Wtedy jesteśmy w stanie nazwać problem, co jest już pierwszym  krokiem do jego rozwiązania.

Poznajmy siebie zatem, zanim choroba stanie się nieodwracalna.

Biologika (logika biologii) zajmuje się opisem konkretnych chorób oraz emocjami, które doprowadziły do ich powstania. Stworzona została przez znakomitego węgierskiego uczonego, Roberto Barnai. Stworzył on unikalny system uzdrawiania poprzez analizę chorób oraz emocji, które je spowodowały. Metoda ta pozwala na dogłębne zrozumienie dysfunkcji organizmu, co umożliwia efektywną terapię. Jest ona  empiryczną nauką przyrodniczą, traktującą organizm całościowo jako jedność psychiki, mózgu i organów.

 

Kilkanaście lat temu Roberto Barnai był młodym człowiekiem, marzył że założy rodzinę, będzie miał dobrą pracę… Pewnego dnia poczuł przemęczenie i osłabienie.  W końcu wybrał się do lekarza, zrobił badania. Gdy usłyszał diagnozę, zrobiło mu się ciemno przed oczami. Miał raka wątroby i to w przypadku trudnym do wyleczenia. Operacja dawała tylko niewielką szansę… – wspomina Roberto Barnai. Zaczął szukać alternatywnych metod… Bardzo chciał żyć… I tak trafił do doktora Ryke Geerda Hamera, odkrywcy Germańskiej Nowej Medycyny. Twierdził, że odkrył on rewolucyjne sposoby leczenia. Roberto nie miał nic do stracenia,  pojechał więc do Niemiec. Na własnej skórze przekonał się, że metoda doktora Hamera działa. Początkiem wyleczenia było zrozumienie, że istnieje ścisły związek pomiędzy naszą psychiką a chorobą. – Dotarłem do źródła, przypomniałem sobie wydarzenia z mojego życia, które wpłynęły na pojawienie się raka – opowiada.

 

Po kilku miesiącach rak się cofnął. Są na to dowody w postaci zaświadczeń ze szpitala. Roberto zaczął zgłębiać Nową Germańską Medycynę, pracować różnych ośrodkach terapii naturalnych. Po latach badań stworzył nową dziedzinę uzdrawiania: biologikę. Dzisiejszy stan zdrowia uczonego –  jest najlepszą rekomendacją skuteczności tej metody. A oprócz niego jest jeszcze ogromna rzesza osób uzdrowionych!

 

Uwieńczeniem badań Roberto Barnai jest poradnik, „Atlas organów”.  Na jego podstawie każdy może sam ustalić, którego narządu dotyczy choroba i jaka trauma stoi za objawami.

Atlas organów – kompendium wiedzy o przyczynach dolegliwości fizycznych i psychicznych wkrótce ukaże się w polskiej wersji językowej! 

 

Instytut Biologiki składa się z dwóch szkoleń podstawowych (I i II) oraz części trzeciej, dającej pogłębienie zdobytej wiedzy. Wszystkie etapy przeznaczone są dla przyszłych konsultantów Biologiki oraz wszystkich, pragnących wsłuchać się w swój organizm.

 

Skorzystaj z możliwości kształcenia się u znakomitego specjalisty!

Szkolenie to umożliwi Ci pozostanie konsultantem Biologiki!

 

Nauczysz się, jak powiązać konkretną chorobę z emocją oraz rozpoznać fazy choroby (fazy aktywności czy zdrowienia) oraz możliwości jej wyleczenia.

 

Choroba zawsze przebiega na trzech poziomach jednocześnie: duszy, mózgu i organu. Co to znaczy? Otóż wszystko zaczyna się w duszy. Lub, jak kto woli – miejsca, gdzie powstają emocje.