Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

dr Gérard ATHIAS – Tarot a Totalna Biologia

 

Bezpłatny webinar w formie pytań i odpowiedzi!

19 sierpnia, godz. 18.00-19.30

webinarium w j. francuskim

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski

Uwaga: Uczestnicy nie otrzymują nagrania webinarium. Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium – obecność obowiązkowa

Co ma wspólnego TAROT z Totalną Biologią?

Prekursorem tego połączenia był Alejandro Jodorowsky, który po przestudiowaniu siedemdziesięciu ośmiu arkanów tarota marsylskiego postanowił zawrzeć z samym sobą następującą umowę: “Raz w tygodniu w dowolnej popularnej kawiarni będę dawał darmowe odczyty tarota. Będę to robił do końca swojego życia”. Od ponad czterdziestu lat dotrzymywał tej obietnicy. W pewnym momencie zmienił jednak zwykłe odczyty tarota w coś w rodzaju syntetycznej psychoanalizy. Celem tej metody nie jest przewidywanie przyszłości, lecz zapoznanie się ze wskazówkami arkanów, a następnie zadanie pytań dotyczących przeszłości, które mogą pomóc w rozwiązaniu bieżących problemów.

Z tej perspektywy, każde zadane pytanie musi być umieszczone w szerszym kontekście. Np. jak mówi Jodorowsy: na pytanie: “Czy poznam odpowiedniego mężczyznę? ” Nie jestem w stanie stwierdzić, czy poznasz odpowiedniego mężczyznę. Mogę ci jednak powiedzieć, dlaczego jeszcze go nie spotkałaś.

Metodę tą do perfekcji rozwinął Gérard ATHIAS, który dodatkowo połączył ją z Totalną Biologią!

Jego zdaniem należy przejść z poziomu klasycznej biologii do biologii kwantowej. Choroba jest informacją. Odpowiada rezonansom na poziomach: biologicznym, energetycznym, etiologicznym (zachowania zwierząt) i geometrycznym. Rolą terapeuty jest przetłumaczenie tej informacji i odkształcenie zdeformowanej matrycy energetycznej. Jednym z narzędzi diagnostycznych matrycy energetycznej jest m.in. Tarot.

Jak odkształcać pole energetyczne dla przywrócenia zdrowia.

Jak wykorzystać to w pracy terapeutycznej lub poprawą swojego własnego życia?

O tym już 19 sierpnia o godz. 18.00! Webinarium odbywa się on-line. Nie ma znaczenia gdzie jesteś. Na plaży, w lesie czy w domu. Potrzebujesz tylko działającego internetu!

 

Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena

Uwaga! na podany podczas rejestracji adres e-mail, wraz z potwierdzeniem rejestracji otrzymujesz link do pokoju webinaryjnego.

Jeśli będziesz chciał/chciała zadać pytanie prowadzącemu musisz mieć sprawną kamerę internetową.