Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Częstotliwość obfitości – Déborah Waknine – warsztat szamański

 

Instytut Wiedzy Waleologicznej i Wena Studio Twórczej Ekspresji zapraszają na warsztaty szamańskie z Déborah Waknine

Częstotliwość obfitości
20 – 21 listopada 2021 | godz. 13.00 – 18.00 | on-line – cz. 1

27 – 28 listopada 2021 | godz. 13.00 – 18.00 | on-line – cz. 2

webinarium w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu i miesięczny dostęp do nagrania webinarium.


Energetyczna praca dzięki której odkryjesz i doświadczysz częstotliwość obfitości.

Energia pieniądza to potężna energia, która zaprosi nas do wykonania wytężonej pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Zostaliśmy nieświadomie zaprogramowani do odzyskania minimum energii właściwego dla naszych uwarunkowań rodzinnych, ale dobra wiadomość jest taka, że jeśli podejmiesz decyzję o jego przekształceniu, będziesz mógł przekroczyć to minimum energii szybciej niż możesz to sobie wyobrazić.

Podczas warsztatów Déborah Waknine ujawni Ci:

  • Nowe wzorce ewolucji, będące w harmonii z Erą Wodnika.
  • Kody energetyczne do zintegrowania,
  • Ograniczające przekonania i lęki do wyeliminowania z naszej częstotliwości, aby uwolnić się i stać się naczyniem na obfitość, a przede wszystkim ucieleśnić najpiękniejszą wersję siebie.

Ten proces jest również okazją do definitywnego urzeczywistnienia i zamanifestowania naszej prawdziwej mocy.

Prowadzi do wibracji swoim czystym potencjałem, aby potrafić dostroić się do wyższej częstotliwości, do której wszyscy przechodzimy.

Wszechświat jest nieograniczonym źródłem obfitości, jeśli tylko ktoś jest gotowy na jej otrzymanie.

Pieniądze to boska energia, którą należy celebrować, wprowadzać w ruch, tak aby z niej czerpać nie tylko samemu ale również by z niej czerpali wszyscy wokół nas.

Przez te 4 dni odprężymy się w energii pieniądza i wprowadzimy nową postawę, tak by stać się naczyniem na obfitość,

Jestem szczęśliwa, że zostałam zaproszona do spotkania się z Wami podczas tego warsztatu, po to, byście poczuli i doświadczyli tej cudownej częstotliwości!
Déborah Waknine


OPINIE UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW z Déborah Waknine

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką wykonuje Deborah. Jej niesamowity spokój, pełne skupienie, intuicja – przynoszą wspaniałe rozwiązania. Dzisiejsze przypadki były bardzo poruszające. Wdzięczność dla Instytutu za zaproszenie Debory do ponownej współpracy i zorganizowanie tych zajęć. Ogromna wdzięczność dla Debory za jej OBECNOŚĆ.
Małgorzata

Dziękuję ślicznie za cześć teoretyczną wykładu. Proszę przekazać moją wdzięczność i życzliwość Deborah Waknine. Karty 22 Iskry Życia były kartami, które jak zobaczyłam w internecie to natychmiast wiedziałam, że muszę je kupić! Miałam wziąć udział w kursie z innej szkoły z systemu odczytywania planu duszy (również w oparciu o energię alfabetu hebrajskiego), ale został przełożony termin na datę wesela mojej siostry. Tydzień później przeczytałam na stronie na Facebooku IWW informacje o kursie z Deborah. ☺️Mam nadzieję że moje podziękowanie i błogosławieństwo zostanie przekazane autorce, jej praca jest dla mnie bardzo ważna. :)

Patrycja

Świetne warsztaty i tłumaczenie. Bardzo fajnie, że tłumaczka jak sama nie rozumiała to dopytywała ????????
Kasia

Bardzo inspirujący warsztat! ????
Kamila


Deborah Waknine Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną “22 Iskry Życia”. Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.

 


Wybierając odpowiedni rodzaj biletu, możesz kupić warsztat w pakiecie z warsztatem szamańskim: Przebudzenie świętego ognia – Déborah Waknine: 10.10.2021
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/swietyogien