Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Anatomia, histologia, fizjologia – Advance – dr Piotr Pałagin – 2022

rozrodczy-advance-03-scaled[1]

Anatomia, histologia, fizjologia – Advance – dr Piotr Pałagin

pogłębienie wiedzy kursu bazowego Anatomia, histologia, fizjologia

16 i 29 marca

10 lutego – nagranie

UKŁAD ROZRODCZY – planowany jest na 10 spotkań. Uwaga, ilość spotkań może ulec zmianie

- Kobiece i męskie narządy płciowe
- Bezpłodność
- Ciąża

SZKOŁA DR PIOTRA PAŁAGINA ON-LINE

Cykl webinarów: Anatomia, histologia, fizjologia – Advance – niezbędnik medyczny dla specjalistów Recall Healing / Totalnej Biologii, Germańskiej Nowej Medycyny, Biologiki.

Harmonogram cyklu: dwa spotkania w miesiącu. Na bieżąco będą podawane kolejne terminy spotkań.

UWAGA! To nie jest szkolenie dla lekarzy! To niezbędne podstawy przekazane w sposób zrozumiały dla osób bez wykształcenia medycznego!

Po każdych zajęciach otrzymujesz materiały szkoleniowe oraz dostęp do nagrania webinarium – aktywny od terminu zakupu do 3. miesięcy po skończeniu całego cyklu.

Po ukończeniu pełnego cyklu webinarów otrzymujesz:

- Dyplom ukończenia szkolenia,
- Zaświadczenie ukończenia szkolenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Dr Piotr Pałagin - lekarz homeopata, pediatra, psychoterapeuta, astrolog. Autor unikalnej metody łączącej medycynę akademicką, homeopatię, psychosomatykę, Totalną Biologię / Recall Healing, Biologikę, Germańską Nową Medycynę, typologię, astrologię, metafizykę, symbolikę i hermeneutykę. Wykładowca, coach. Autor i współautor książek i publikacji z dziedziny homeopatii, psychosomatyki, psychologii. M.in. “Być mężczyzną? Zabronione!”, “Gdzie mieszka seks”.

Szkoła dr Piotra Pałagina to biologia człowieka w pigułce – niezbędne kompendium wiedzy o ludzkim organizmie, jego anatomii, fizjologii i histologii dla wszystkich, których interesuje holistyczna koncepcja postrzegania człowieka.

Inspirujące spotkania z dr. Piotrem Pałaginem, które w sposób zrozumiały przybliżają “ścisłe” zagadnienia medyczne, anatomiczne i ewolucyjne i łączą je z psychosomatycznym spojrzeniem na biologię człowieka.

Wiedza niezbędna dla osób interesujących się i praktykujących Totalną Biologię / Recall Healing / Psychosomatykę / Germańską Nową Medycynę / Biologikę.

Przystępny i inspirujący przekaz dr Piotra Pałagina pozwala oswoić się z tematami wydawałoby się trudnymi, ale NIEZBĘDNYMI w przypadku pracy związanej ze zdrowiem człowieka. Holistyczne spojrzenie na człowieka pozwolą Ci lepiej zrozumieć procesy zachodzące między mózgiem, ciałem i duszą/duchem człowieka. W naturze nie ma przypadków. Wszystko ma swój biologiczny sens.

Wiedza ta jest niezbędnikiem i solidnym wsparciem dla wszystkich holistycznych terapeutów.
Jeżeli chcesz poszerzyć swoje horyzonty, spojrzeć na organizm ludzki z innego niż dotychczas punktu widzenia, ten webinar jest dla Ciebie!

Anatomia, histologia, fizjologia – Advance – dr Piotr Pałagin
pogłębienie wiedzy kursu bazowego Anatomia, histologia, fizjologia

10 lutego, 16 i 29 marca
UKŁAD ROZRODCZY – planowany jest na 10 spotkań. Uwaga, ilość spotkań może ulec zmianie
- Kobiece i męskie narządy płciowe
- Bezpłodność
- Ciąża