Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Czym jest Recall Healing?

Recall Healing jest nowatorską i niezwykle skuteczną metodą leczenia opracowaną przez doktora Gilberta Renaud z Kanady. Łączy w sobie najnowsze odkrycia medyczne, psychologię, kabałę, symbolizm, tradycyjną medycynę chińską, numerologię. W tej metodzie terapeuta skupia się na zadawaniu właściwych pytań, które pozwolą choremu uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich decyzje i przekonania. Prowadzi to do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie, do usunięcia związanej z nim choroby fizycznej lub psychicznej. Inaczej mówiąc, Recall Healing umożliwia choremu zidentyfikowanie emocjonalnych urazów, które spowodowały schorzenie.

Z punktu widzenia Recall Healing człowiek jest połączeniem trzech sfer: psyche, automatycznego mózgu i ciała. Wiele zachowań, a także chorób stanowi reakcję automatycznego mózgu na stres. Gdy doznajemy emocjonalnego wstrząsu, w naszym mózgu tworzy się pewnego rodzaju zwarcie. Jego konsekwencją mogą być zarówno fizyczne, jak i psychologiczne objawy. Środki farmakologiczne i terapie lecznicze jedynie łagodzą dolegliwości. Nie są jednak w stanie zlokalizować źródła choroby, które jest zakorzenione w psychice. Recall Healing dociera do miejsc, gdzie dane zwarcie powstało, pozwala je usunąć i na nowo uruchamia silny leczący potencjał człowieka.

triada zdrowia

Nasze zdrowie zależy od trzech elementów – psychiki, mózgu oraz ciała

Dzięki tej metodzie tysiące osób na całym świecie wyleczyło się z najpoważniejszych dolegliwości! Stosują ją lekarze, terapeuci, przedstawiciele medycyny naturalnej i holistycznej. Po zaznajomieniu się z zasadami Hecall Healing można także pomóc sobie i rodzinie.

Edukacja Recall Healing

Cykl edukacyjny Recall Healing składa się z serii warsztatów, seminariów oraz wykładów. Ponieważ ciągle się uczymy, zasób wiedzy na temat Recall Healing stale rośnie. Zachęcamy wszystkich studiujących tę tematykę i wykorzystujących ją w praktyce do podzielenia się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu nasza praca będzie coraz lepsza. Nie wahaj się napisać do nas.

Na jakie pytania pomoże Ci znaleźć odpowiedź konsultant Recall Healing?

 • Czy choroba może być najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby zaradzić istotnym problemom lub przetrwać?
 • Dlaczego jestem chory i jak mogę przyspieszyć mój powrót do zdrowia?
 • Jaki jest emocjonalny lub psychologiczny wstrząs odpowiedzialny za chorobę lub sposób zachowania?
 • Jakie są możliwe rozwiązania sytuacji konfliktowych?
 • Dlaczego powtarzam problemy?
 • Co to jest pamięć komórkowa cyklu biologicznego?
 • Jakie znaczenie ma okres Plan/Cel w moim życiu?
 • W jaki sposób pamięć życia wewnątrzmacicznego wpływa na życie dziecka?
 • Przyczyny niektórych trudności w nauce?
 • Co to jest pamięć międzypokoleniowa?
 • Jakie są prawa biologiczne Recall Healing?