Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Dr Magdalena Rakoczy

O mnie 11

Zawodowo specjalizuje się w medycynie holistycznej, a także w somatopsychologii oraz zgłębia wszystko, co wiąże się z ludzką psychiką i szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Studiowała medycynę alternatywną, psychologię z psychoterapią w konwencji psychodynamicznej i integracyjnej zgodnie z European Association of Psychotherapy oraz Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym. Jest certyfikowanym terapeutą Recall Healing/Totalna Biologia (Recall Healing – Gilbert Renaud-Vancouver, Kanada), certyfikowanym terapeutą i trenerem Emotional Freedom Techniques oraz członkiem niemieckiego stowarzyszenia lekarzy medycyny holistycznej. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę dotyczącą alternatywnych terapii, odżywiania, funkcjonalnej medycyny i psychoterapii. Posiada rzetelną wiedzę oraz umiejętność wykorzystania nowoczesnych narzędzi (lub technik) umożliwiających efektywną realizację celów.

Jest entuzjastką alternatywnych rozwiązań żywieniowych, a wiedzę czerpie z najnowszych wyników badań i światowych odkryć naukowych. Kieruję się intuicją i podąża za naturą. Wysoko ceni wielowiekową wiedzę i łączy tę logikę z życiowo-funkcjonalnym podejściem do rzeczywistości. Uważa, że jeżeli człowiek posiada dobrą “psyche”, to ma dobrą “somę” – ciało, i to kim jesteśmy i jak funkcjonujemy jest następstwem naszych wczesnych doświadczeń, to one w dużej części determinują sposób w jaki rozwija się mózg, osobowość i cielesność. Autorka tekstów i artykułów medycznych.

Pomaga wszystkim potrzebującym wsparcia i pomocy bez wyjątków specjalizuje się w schorzeniach autoimmunologicznych, chorobach nowotworowych oraz trudnościach emocjonalnych czy zaburzeniach osobowości.

Prywatnie motocyklistka, pełna dobrej energii i poczucia humoru :)

Pracuje w Polsce i w Niemczech w j. polskim i j. niemieckim.