Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Symbolika i interpretacja snów

W szkoleniu mogą brać udział osoby, które ukończyły kurs podstawowy (poziom I) Totalna Biologia®/Recall Healing® w ramach Szkoły IWW u dr Gilberta Renaud, dr Michelle Schrader lub Marie Ginette Rheault.

Wszystkie sygnały, które docierają do nas we śnie, są wiadomościami od mózgu, by zwrócić na coś szczególną uwagę. Każdy symbol, każda okoliczność, każde zachowanie ma swoje unikatowe i niezwykle ważne znaczenie. Gdy w świecie rzeczywistym stykamy się z problemem, któremu świadomie nie potrafimy stawić czoła, automatyczny mózg przenosi go do zakamarków podświadomości. Pamięć mózgu nie tylko przechowuje każdy szczegół naszego życia, ale jednocześnie pod postacią snu daje nam gotowe rozwiązania wszystkich problemów. Zrozumienie przekazów zakodowanych w snach jest niemałym wyzwaniem, ale też niezwykle istotnym i pomocnym narzędziem w odszyfrowania źródeł życiowych problemów, w tym również chorób. Właściwe odczytanie snu może pomóc w dotarciu do podłoża konfliktu biologicznego, a tym samym w dezaktywacji programu wywołującego chorobę. Odczytanie zakodowanych nieświadomych programów uwalnia nas od powielania schematów, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia, sytuacje i ludzi odpowiadających tym wzorcom.

Warsztaty Totalna Biologia®/Recall Healing® – SNY – symbolika i interpretacja – to potężne narzędzie pomagające w dotarciu do prawdziwego problemu, głęboko ukrytego w podświadomości.

W programie szkolenia m.im.:

- symbole w życiu i snach

- znaczenie liczb: kolejności urodzenia, ogólne znaczenie głównych liczb

- interpretacja głównych symboli biologicznych odnoszących się do Natury (woda, słońce, ogień, las, powietrze, ziemia, kamień, itd.)

- symbole pojawiające się w snach (m.in. zwierzęta) – ich szczegółowa interpretacja: cechy charakteru, osoby, patologie, choroby

- interpretacja snów “na żywo” w czasie warsztatów

- inne symbole i ich interpretacja pomocna w pracy metodą Totalna Biologia®/Recall Healing®.

Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.

 

Uwaga: Warsztat jest nagrywany i będzie udostępniony jako webinarium on-line. Osoby, które będą zabierały głos i pokazywały twarz w trakcie warsztatów, wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w celach szkolenia.