Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

13 kwietnia 2013

Recall Healing®/Totalna Biologia® – Video 1

W filmie Gilbert Renaud wyjaśnia początki swojej pracy nad Totalną Biologią i Recall Healing. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dr. Hamera w próby zrozumienia powiązań pomiędzy emocjami a konkretnymi chorobami, został stworzony system wyjaśniający kwestie konfliktów powodujących większość schorzeń rakowych, nazywany Germańską Nową Medycyną. Wyniki badań rozwinął następnie dr Sabbah, który przez 20 lat pracował z ludźmi w ich domach nad różnego rodzaju schorzeniami. W efekcie zintegrował badania dr. Hamera z własnymi obserwacjami. Opisał między innymi zależności pomiędzy psyche (czyli emocjami, myślami), mózgiem i ciałem.

Gilbert Renaud wyjaśnia też wpływ emocji odczuwanych przez rodziców w trakcie ciąży na życie dziecka. Opisuje również, jak ważne są relacje między rodzicami w pierwszych 30 miesiącach życia dziecka, a także konflikty, z jakimi borykali się nasi przodkowie.

W filmie wyjaśnia także sposób prowadzenia warsztatów oraz sesji indywidualnych. Opisuje, jak wyjątkowa jest każda historia chorego i jak bardzo trzeba być skoncentrowanym na nim podczas procesu leczenia.