Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Sesje indywidualne Recall Healing Poznań


Uzdrawianie przez świadomość i przypominanie

Celem terapii Recall  Healing jest odnalezienie konfliktu, który wywołał chorobę oraz uświadomienie pacjentowi dlaczego i jak zachorował. W momencie kiedy chory zrozumie związek między chorobą a wydarzeniami z jego życia i przeżywanymi wtedy emocjami, następuje uzdrowienie. Czasami dzieje się to natychmiast (np. w ciągu minuty znikają rumieńce na twarzy), czasami po kilku dniach.

Czym jest Recall Healing?

Recall Healing jest nowatorską i niezwykle skuteczną metodą leczenia opracowaną przez doktora Gilberta Renaud z Kanady. Łączy w sobie najnowsze odkrycia medyczne, psychologię, kabałę, symbolizm, tradycyjną medycynę chińską, numerologię. W tej metodzie  terapeuta skupia się na zadawaniu właściwych pytań, które pozwolą choremu uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich decyzje i przekonania. Prowadzi to do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie, do usunięcia związanej z nim choroby fizycznej lub psychicznej. Inaczej mówiąc, Recall Healing umożliwia choremu zidentyfikowanie emocjonalnych urazów, które spowodowały schorzenie.

Z punktu widzenia Recall Healing człowiek jest połączeniem trzech sfer: psyche, automatycznego mózgu i ciała. Wiele zachowań, a także chorób stanowi reakcję automatycznego mózgu na stres. Gdy doznajemy emocjonalnego wstrząsu, w naszym mózgu tworzy się pewnego rodzaju zwarcie. Jego konsekwencją mogą być zarówno fizyczne, jak i psychologiczne objawy. Środki farmakologiczne i terapie lecznicze jedynie łagodzą dolegliwości. Nie są jednak w stanie zlokalizować źródła choroby, które jest zakorzenione w psychice. Recall Healing dociera do miejsc, gdzie dane zwarcie powstało, pozwala je usunąć i na nowo uruchamia silny leczący potencjał człowieka.

Dzięki tej metodzie tysiące osób na  całym świecie wyleczyło się z najpoważniejszych dolegliwości! Stosują ją lekarze, terapeuci, przedstawiciele medycyny naturalnej i holistycznej. Po zaznajomieniu się z zasadami Recall Healing można także pomóc sobie i rodzinie.

 

 


To wydarzenie będzie prowadzone przez:


Wczytuję mapę...

DATA
01/07/2014 - 31/08/2014

GODZINY
00:00 - 00:00

GDZIE?
Plewiska