Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Recall Healing (Totalna Biologia) superwizja: Terapia na żywo


Trening ten poświęcony jest wykorzystaniu w praktyce metody Recall Healing. Uczestniczą w nim obserwatorzy oraz pacjenci. Pacjenci odbywają publiczną sesję Recall Healing, a zarazem są też obserwatorami.

Dziesięciu uczestników otrzymuje szansę odkrycia przyczyny własnych chorób oraz poznania sposobów rozwiązywania podświadomych konfliktów, na podstawie przedstawionych wydarzeń ze swojego życia i historii klanu.

Grupowa terapia prowadzona pod superwizją odbywa się dwuetapowo – pierwszego dnia rozpatrywane są przypadki pięciu osób, którzy następnego dnia stają się obserwatorami. Dzięki połączeniu obserwacji z czynnym udziałem w terapii na żywo, słuchacze uczą się stosować metodykę RH w praktyce.

Ta superwizja daje uczestnikom możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z innymi przypadkami i przepracowania w grupie własnych problemów. Wypróbowują przy tym zestaw praktycznych narzędzi RH, niezbędnych do dalszej pracy terapeutycznej nad sobą. Zasoby wiedzy i nowe doświadczenia w ten sposób zdobyte mogą później z powodzeniem wykorzystywać w pracy, ale również ze swoimi bliskimi.


To wydarzenie będzie prowadzone przez: Gilbert Renaud


Wczytuję mapę...

DATA
18/10/2014 - 19/10/2014

GODZINY
09:30 - 18:00

GDZIE?
Centrum Jupiter, Sala Saturn, numer 8