Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Recall Healing/Totalna Biologia – Terapia na żywo

Data:

15 lutego 2017

Godziny: 9:30-18:00 (przerwa obiadowa 13:00-14:00 oraz dwie 15-minutowe przerwy kawowe: 11:00 i 16:00)

Miejsce:

ul. Gen. T. Kutrzeby 10, Sala 306, Poznań

 

Trening ten poświęcony jest wykorzystaniu w praktyce metody Recall Healing/Totalnej Biologii. Uczestniczą w nim obserwatorzy oraz pacjenci. Pacjenci odbywają publiczną sesję Recall Healing, a zarazem są też obserwatorami.

Dziesięciu uczestników otrzymuje szansę odkrycia przyczyny własnych chorób oraz poznania sposobów rozwiązywania podświadomych konfliktów na podstawie przedstawionych wydarzeń ze swojego życia i historii klanu.

Grupowa terapia prowadzona pod superwizją odbywa się dwuetapowo –  rozpatrywane są przypadki pięciu osób, które  stają się obserwatorami. Dzięki połączeniu obserwacji z czynnym udziałem w terapii na żywo słuchacze uczą się stosować metodykę RH w praktyce.

Ten trening daje uczestnikom możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z innymi przypadkami i przepracowania w grupie własnych problemów. Wypróbowują przy tym zestaw praktycznych narzędzi RH niezbędnych do dalszej pracy terapeutycznej nad sobą. Zdobytą w ten sposób wiedzę i nowe doświadczenia mogą później z powodzeniem wykorzystywać w pracy, ale również ze swoimi bliskimi.

 

Uwaga! W treningu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły minimum RH/TB Poziom I.

 

Prowadzi: dr Gilbert Renaud

 

Propozycja noclegów w okolicy ul. Kutrzeby:

Instytut Chemii Bioorganicznej PAN – Zespół Pokoi Gościnnych -http://www.ibch.poznan.pl/pl/main-pl/struktura/inne-jednostki/zespol-pokoi-goscinnych/

Hostel ul.Szewska – http://www.hostelwpoznaniu.eu/ul-szewska.1.html

Nasz Klub – http://www.naszklub.pl/Nasz-klub.html

Explorer Hostel  – http://explorer-hostel.pl/kontakt/