Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

22 Iskry Życia – Bio-Kabała

7-8 maja 2016

 

Prowadzi: Déborah Waknine

Godzina: 10:00-18:00

 

Trening terapeutyczno-rozwojowy 22 Iskry Życia Bio-Kabała


 

W czasie tego praktycznego treningu uczestnicy uświadomią sobie swoje problemy i nauczą się, jak je skutecznie rozwiązywać. Stanie się to możliwe, gdyż kursanci odkryją wzorce zachowań tworzących ich wewnętrzne konflikty. Dzięki temu uwolnią się od tego, co ich przygniata i nie pozwala żyć radośnie. Déborah pomoże pojąć znaczenie prostej, ale jakże istotnej prawdy – naprawdę ważne jest to, co jest tu i teraz! Na świecie nie jesteśmy przecież za karę.

 

„22 litery alfabetu hebrajskiego są jak 22 istoty, 22 symbole, 22 osoby o złożonej osobowości. W tradycji żydowskiej te litery tworzą świat. Każda z nich skłania do zadawania fundamentalnych pytań. Każda z nich mówi nam o początkach wszechświata i człowieka.” Podczas tego treningu, dzięki 22 fundamentalnym pytaniom zapisanym w hebrajskich literach, wyruszysz na wyprawę w głąb swojej istoty. To wyjątkowa okazja, by 22 Iskry Życia oświetliły Twoją życiową drogę. Deborah Waknine będzie Ci towarzyszyć i pomoże Ci, korzystając z tej metody, wyrazić w słowach źródło blokad istniejących w Twoim życiu.

 

Bio-Kabała opiera się jednocześnie na metabiologicznej teorii funkcjonowania organizmu ludzkiego i na sztuce poszukiwania głębokiego sensu istnienia poprzez 22 litery alfabetu hebrajskiego. Inspiracją dla tej metody jest „tarufa” („teroufah”), czyli wiedza pozwalająca nam zaopiekować się inną istotą ludzką w jej całości i przywrócić jej należną wartość. Jest to metoda pozwalająca przywrócić poczucie sensu i przemienić „ból istnienia” w wewnętrzną radość.

 

Integralną część zajęć stanowi ich część praktyczna z odczytami.

 

Podczas treningu istnieje możliwość odbycia sesji z wykorzystanie gry terapeutycznej 22 Iskry Życia. Osoby, które są zainteresowane odbyciem sesji muszą zgłosić się wcześniej, ponieważ lista osób zapisanych na sesje jest ograniczona.

 
ikonakb

 

 

Gra terapeutyczna 22 Iskry Życia


 

22_iskry_życiaDéborah Waknine oraz Gérard Athias przy tworzeniu tej gry czerpali inspirację z 22 hebrajskich liter alfabetu. Autorzy proponują, byś spojrzał na problemy w swoim życiu przez pryzmat nauk Kabały.

 

 

 

Talia składa się z 4 zestawów, z których każdy zawiera 22 karty.

  • Czerwony zestaw – skupia się na konfliktach i związanych z nimi uczuciach.
  • Zielony – odkrywa pokoleniową pamięć, która uniemożliwia zrozumienie problemu.
  • Pomarańczowy – rozjaśnia to, co powstrzymuje Cię przed znalezieniem rozwiązania.
  • Niebieski – ukazuje Twoją siłę i dostarcza rozwiązań.

Na każdej z kart znajdziesz rzymską cyfrę, symbol, wymowę oraz tekst stworzony przez oboje autorów, powiązany z hebrajską literą.

 

Przeczytaj więcej w artykule Zwierciadła.pl