Pages Menu
   
Recall Healing
Categories Menu

Recall Healing

Recall Healing - Poziom I

Data wydarzenia: 4-6.10.2016
Miejsce wydarzenia: Poznań

Warsztaty „Toolbox” są dla tych, którzy pragną pogłębić wiedzę, na temat tego, jak pracować ze swoim własnym wnętrzem, oraz dla lekarzy i terapeutów. Pozwolą zrozumieć, jak należy pracować z pacjentami oraz co stanowi klucz do uzdrowienia i transformacji. Wiemy już, jak bardzo niżej wymienione czynniki – wspomnienia rodzinnego klanu, zdarzenia Projektu//Celu (18 miesięcy przed narodzinami i 1. rok życia)
i zdarzenia z wczesnego dzieciństwa – wpływają na nasze życie. Programują one nasze zachowanie, wybory, których dokonujemy oraz choroby. Wydaje nam się, że jesteśmy wolni, ale to nieprawda!
Czytaj więcej

 

Recall Healing - Poziom I

Recall Healing/Totalna Biologia – Poziom I

Data wydarzenia: 8-10.10.2016
Miejsce wydarzenia: Poznań

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Czytaj więcej

 

Recall Healing - Poziom II

Recall Healing/Totalna Biologia – Symbolika i interpretacja snów

Data wydarzenia: 12-14.10.2016
Miejsce wydarzenia: Poznań

Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.

Czytaj więcej

 

Recall Healing - Poziom I

Data wydarzenia: 16.10.2016
Miejsce wydarzenia: Poznań

Trening ten poświęcony jest wykorzystaniu w praktyce metody Recall Healing/Totalnej Biologii. Uczestniczą w nim obserwatorzy oraz pacjenci. Pacjenci odbywają publiczną sesję Recall Healing, a zarazem są też obserwatorami.

Dziesięciu uczestników otrzymuje szansę odkrycia przyczyny własnych chorób oraz poznania sposobów rozwiązywania podświadomych konfliktów na podstawie przedstawionych wydarzeń ze swojego życia i historii klanu.

Czytaj więcej